מי אני

קוראים לי צביה, נולדתי וגדלתי בירושלים. אני מאמנת לחיים מאושרים. 

בעלת ניסיון של 15 שנים בליווי אנשים במסע חייהם ובעלת ניסיון של 25 שנים בהדרכת עובדים, בפיתוח הדרכה ובמגדר.

מאז שאני זוכרת את עצמי אהבתי להקשיב לאנשים ולתת עצות. היכולת להפוך שיחת חולין להתבוננות פנימה והחוצה ומשם לייצר שינוי מחשבתי תודעתי והתנהגותי הפכה לשפה.

הבנתי שיכולת ההקשבה, הייעוץ וערכי האהבה והחברות מצויים בנחלתי ושעלי להתמקצע וללמוד כדי לדעת להדהד את המסרים שלי לכמה שיותר אנשים בצורה מקצועית ומדויקת, וכך היה. 

ככל שפיתחתי את המודעות העצמית שלי והתפתחתי מקצועית, המודעות הדהדה לכל תחומי החיים והשפיעה עליהם. אותה הבנה הובילה אותי לפני כמעט שני עשורים לקורס הראשון אותו למדתי והוא בלימודי אימון. מאז למדתי כמעט ללא הפסקה: NLP, אימון מתקדם, גישור, הנחיית קבוצות, ייעוץ זוגי, נומרולוגיה, קבלה ועוד...

מתוך הדרך שעברתי והכלים שרכשתי ברור היה לי שהדרך הנכונה עבורי היא לממש את השליחות שלי וללוות אנשים לצמיחה מתוך מודעות. מזה כ-15 שנים שאני מאמנת אישית ומנחת סדנאות, מלווה אנשים וזוגות ליצירת הרמוניה בתוכם ובזוגיות, ליצירת תקשורת בריאה תוך דיאלוג משותף ומכבד. אני מביאה איתי לכל תהליך את אהבת האדם, את התשוקה שבי, את דרכי האופטימית להתמודדות, את ההבנה כי עלינו לקחת אחריות על חיינו, כי גם אם ישנם משברים, נשתמש בהם כמנוף לצמיחה ואלה תלויים במודעות בגישה שלנו וברכישת משאבים מתאימים. 

במבט לאחור אני יכולה לראות כי סיפור חיי, ילדותי, בגרותי וחיי הזוגיים הם שעיצבו והכשירו אותי לעיסוקיי בשנים האחרונות. חיי התנהלו בדיוק כמצופה ממני, ציפייה להיות ילדה טובה, שאתחתן ואקים משפחה ואשיג משרה בטוחה וקבועה. נקודת המפנה בחיי התרחשה בסביבות גיל 35. הרגשתי משועממת ולא מסופקת, התחילו לבעור בי הרצון לעשות משהו אחר והרצון לשינוי. בערה בי סקרנות והתעורר בי צורך ללמוד, לרכוש השכלה להחליף את העיסוק בעיסוק שיתרום לי ושיסייע לי להתפתח מבחינה אישית ומקצועית. 

אני מביאה איתי לתהליך את אהבת האדם, את התשוקה שבי, את דרכי האופטימית להתמודדות, את ההבנה כי עלינו לקחת אחריות על חיינו, כי משברים הם מנוף לצמיחה ואלה תלויים במודעות בגישה שלנו וברכישת משאבים מתאימים.